首頁 > STMicroelectronics代理商 > STEVAL-ISA142V1
影像僅供參考,以產品規格為準
STEVAL-ISA142V1
型號描述:
L6564 - 1 Isolated Output AC/DC, Primary Side Evaluation Board
EVAL BOARD FOR L6564
型號:
STEVAL-ISA142V1
品牌:
STMicroelectronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Main Purpose
AC/DC, Primary Side
Outputs and Type
1 Isolated Output
Power - Output
50W
Voltage - Output
24V
Current - Output
2.1A
Voltage - Input
90 ~ 265 VAC
Regulator Topology
Flyback
Frequency - Switching
44kHz