SPSGRFC-433
型號描述:
Transceiver Module 433MHz Antenna Not Included, U.FL Surface Mount
RF TXRX MODULE U.FL SMD
型號:
SPSGRFC-433
品牌:
STMicroelectronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
DigiKey Programmable
Not Verified
RF Family/Standard
Protocol
Modulation
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Frequency
433MHz
Data Rate
500kbps
Power - Output
11.6dBm
Sensitivity
-118dBm
Serial Interfaces
SPI
Antenna Type
Antenna Not Included, U.FL
Utilized IC / Part
SPIRIT1
Memory Size
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.6V
Current - Receiving
10mA
Current - Transmitting
22mA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C