SMP100LC-35
- 型號描述:
35V Off-State 400 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
THYRISTOR 35V 400A DO-214AA
- 型號:
- SMP100LC-35
- 品牌:
- STMicroelectronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Capacitance
- 55pF
- Package / Case
- DO-214AA, SMB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Elements
- Voltage - Breakover
- 55V
- Voltage - Off State
- 35V
- Supplier Device Package
- SMB
- Current - Hold (Ih)
- 150 mA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 100 A
- Current - Peak Pulse (8/20µs)
- 400 A