SMP100LC-35
型號描述:
35V Off-State 400 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
THYRISTOR 35V 400A DO-214AA
型號:
SMP100LC-35
品牌:
STMicroelectronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Capacitance
55pF
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Number of Elements
1
Voltage - Breakover
55V
Voltage - Off State
35V
Supplier Device Package
SMB
Current - Hold (Ih)
150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs)
400 A