SMBJ33CA-TR
- 型號描述:
53.3V Clamp 11.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 600W 33V Bidirect
- 型號:
- SMBJ33CA-TR
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2500
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 33V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 53.3V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 11.8A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)