SMBJ15A-TR
型號描述:
24.4V Clamp 25.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
型號:
SMBJ15A-TR
品牌:
STMicroelectronics
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
25.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
SMB
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Power - Peak Pulse
600W