SM15T39AY
- 型號描述:
69.7V Clamp 143A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC SMC
- 型號:
- SM15T39AY
- 品牌:
- STMicroelectronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AB, SMC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 143A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 33.3V
- Supplier Device Package
- SMC
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 37.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 69.7V
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)