SM15T39AY
型號描述:
69.7V Clamp 143A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC SMC
型號:
SM15T39AY
品牌:
STMicroelectronics
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
143A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
33.3V
Supplier Device Package
SMC
Voltage - Breakdown (Min)
37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.7V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)