SM15T22AY
型號描述:
39.3V Clamp 254A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 1500 W 10kW Transil 5.8V to 70V Uni
型號:
SM15T22AY
品牌:
STMicroelectronics
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
18.8V
Voltage - Breakdown (Min)
20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
39.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
254A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)