EVLCMB1-AIO210W
- 型號描述:
STCMB1 - 1 Isolated Output AC/DC, Primary Side Evaluation Board
電源管理 IC 開發工具 12 V - 210 W adapter based on STCMB1, combo TM PFC and HB LLC
- 型號:
- EVLCMB1-AIO210W
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 1
- Main Purpose
- AC/DC, Primary Side
- Outputs and Type
- 1 Isolated Output
- Power - Output
- 210W
- Voltage - Output
- 12V
- Current - Output
- 17.5A
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC