EMIF04-1005M8
型號描述:
RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100Ohms, C = 45pF 10 mA 8-UFDFN Exposed Pad
型號:
EMIF04-1005M8
品牌:
STMicroelectronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated
Package / Case
8-UFDFN Exposed Pad
Size / Dimension
0.067" L x 0.059" W (1.70mm x 1.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Low Pass
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Values
R = 100Ohms, C = 45pF
Height
0.026" (0.65mm)
Attenuation Value
-34dB @ 900MHz ~ 1.8GHz
Filter Order
2nd
Applications
Data Lines for Mobile Devices
Technology
RC (Pi)
Center / Cutoff Frequency
Resistance - Channel (Ohms)
100
ESD Protection
Yes
Number of Channels
4
Current
10 mA