首頁 > STMicroelectronics代理商 > ECMF4-40A100N10
影像僅供參考,以產品規格為準
ECMF4-40A100N10
型號描述:
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 3Ohm (Typ)
型號:
ECMF4-40A100N10
品牌:
STMicroelectronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
TVS Diode ESD Protection
Package / Case
10-XFDFN
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.087" L x 0.053" W (2.20mm x 1.35mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
4
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
Current Rating (Max)
100mA
DC Resistance (DCR) (Max)
3Ohm (Typ)