ECMF4-40A100N10
- 型號描述:
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 3Ohm (Typ)
- 型號:
- ECMF4-40A100N10
- 品牌:
- STMICROELECTRONICS
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- TVS Diode ESD Protection
- Package / Case
- 10-XFDFN
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.087" L x 0.053" W (2.20mm x 1.35mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 4
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.020" (0.50mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- Current Rating (Max)
- 100mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 3Ohm (Typ)