CESD3V3D5
- 型號描述:
13V Clamp 16A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
TVS DIODE 3.3VWM 13VC SOD523
- 型號:
- CESD3V3D5
- 品牌:
- SMC Diode Solutions
- 點擊查看即時庫存
起訂量:8000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 120pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 16A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-523
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 13V
- Power - Peak Pulse
- 210W