SLE65S1203N01
型號描述:
12V 65 W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
型號:
SLE65S1203N01
品牌:
SL POWER / Advanced Energy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Desktop (Class II)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
12V
Current - Output (Max)
5.4A
Power (Watts)
65 W
No Load Power Consumption
Polarization
Applications
ITE (Commercial), Medical
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Cord Length
59" (1.50m)
Input Connector
IEC 320-C8
Size / Dimension
4.92" L x 2.44" W x 1.34" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm)