SLB65S15K
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 15V 80 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 15V 65W
型號:
SLB65S15K
品牌:
SL POWER / Advanced Energy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
65W
Features
Universal Input
Size / Dimension
3.00" L x 2.00" W x 1.20" H (76.2mm x 50.8mm x 30.5mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
80 ~ 264 VAC
Type
Open Frame
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency
CE, cURus, TUV
Efficiency
89%
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
4 kV
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Standard Number
60601-1; 62368-1
Current - Output 1
4.3 A