OSCAR66/5M/SMAM/S/LL/33
- 型號描述:
- 型號:
- OSCAR66/5M/SMAM/S/LL/33
- 品牌:
- SIRETTA
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- RF Family/Standard
- Cellular, General ISM
- Frequency Group
- Wide Band
- Frequency (Center/Band)
- 3.3GHz
- Frequency Range
- 600MHz ~ 6GHz
- Antenna Type
- Panel
- Number of Bands
- VSWR
- Return Loss
- Gain
- 7.5dBi
- Power - Max
- 20 W
- Features
- Cable - 5m
- Termination
- SMA Male
- Ingress Protection
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Bracket Mount
- Height (Max)
- 1.772" (45.00mm)