OSCAR66/0.3M/NTYPE-F/S/LL/33
- 型號描述:
- 型號:
- OSCAR66/0.3M/NTYPE-F/S/LL/33
- 品牌:
- SIRETTA
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Cable - 300mm
- Mounting Type
- Bracket Mount
- Frequency Range
- 600MHz ~ 6GHz
- Applications
- 2G, 3G, 4G, 5G, CDMA, DCS, GSM, IoT, ISM, LTE, M2M, UMTS
- Gain
- 7.5dBi
- Termination
- N Type Female
- Ingress Protection
- Number of Bands
- VSWR
- Antenna Type
- Panel
- Height (Max)
- 1.772" (45.00mm)
- Return Loss
- Frequency Group
- Wide Band
- Frequency (Center/Band)
- 3.3GHz
- RF Family/Standard
- Cellular, General ISM
- Grade
- Power - Max
- 20 W