首頁 > SEI Stackpole代理商 > RAVF164DJT220R
影像僅供參考,以產品規格為準
RAVF164DJT220R
型號描述:
電阻器網路及陣列 RES ARRAY, 220 ohm, 5%, 0603x4, CONVEX
型號:
RAVF164DJT220R
品牌:
SEI Stackpole
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:5000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
220
Tolerance
±5%
Power Per Element
100mW
Circuit Type
Isolated
Number of Pins
8
Package / Case
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Applications
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)