NWW3FT30R0
型號描述:
線繞電阻器 - 透孔 91Ohms 3W Axial Non-Inductive WW
型號:
NWW3FT30R0
品牌:
SEI Stackpole
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:2000
Resistance
30 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3.2W
Composition
Wirewound
Features
Moisture Resistant, Non-Inductive
Temperature Coefficient
±20ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 350°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)