首頁 > SEI Stackpole代理商 > CSRT2512FTR500-UP
影像僅供參考,以產品規格為準
CSRT2512FTR500-UP
型號描述:
電流傳感電阻器 - SMD 0.5Ohms 2512 3.5W 100ppm 1% Curr Sens Hi Power AEC-Q200
型號:
CSRT2512FTR500-UP
品牌:
SEI Stackpole
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
3.5W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Composition
Thin Film
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
Failure Rate
Resistance
500 mOhms