0001.2512.TR
- 型號描述:
6.3 A 250 V 150 V Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
- 型號:
- 0001.2512.TR
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Voltage Rating - DC
- 150 V
- Package / Case
- 5mm x 20mm (Axial)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1.5kA
- Melting I²t
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.213" Dia x 0.886" L (5.40mm x 22.50mm)