首頁 > SAMTEC代理商 > ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
型號描述:
26 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
型號:
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
品牌:
SAMTEC
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Board Guide, Pick and Place
Connector Type
Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish
Gold
Mounting Type
Surface Mount
Number of Positions
26
Pitch
0.031" (0.80mm)
Height Above Board
0.210" (5.33mm)
Contact Finish Thickness
10.0µin (0.25µm)
Mated Stacking Heights
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm