07D471KJ
型號描述:
470 V 1750 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
型號:
07D471KJ
品牌:
Ruilongyuan Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:2000 倍增量:1
Maximum AC Volts
300 V
Maximum DC Volts
385 V
Varistor Voltage (Min)
423 V
Varistor Voltage (Typ)
470 V
Varistor Voltage (Max)
517 V
Current - Surge
1750 A
Energy
49J
Number of Circuits
1
Capacitance @ Frequency
90 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Features
High Surge
Grade
Qualification
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 7mm