07D271KJ
型號描述:
270 V 1750 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
型號:
07D271KJ
品牌:
Ruilongyuan Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
High Surge
Package / Case
Disc 7mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
1750 A
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Energy
28J
Grade
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
297 V
Varistor Voltage (Min)
243 V
Varistor Voltage (Typ)
270 V
Maximum AC Volts
175 V
Maximum DC Volts
225 V
Capacitance @ Frequency
150 pF @ 1 kHz