25TZV470M10X10.5
- 型號描述:
470 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
- 型號:
- 25TZV470M10X10.5
- 品牌:
- Rubycon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.413" (10.50mm)
- Capacitance
- 470 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Impedance
- 90 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 510 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 850 mA @ 100 kHz