VS4V5BU1QST18R
- 型號描述:
12V Clamp 50A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMD1006
TVS DIODE 4.5VWM 12VC SMD1006
- 型號:
- VS4V5BU1QST18R
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
- 點擊查看即時庫存
起訂量:18000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 4.5V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 5.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 12V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 50A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)