VS43VLNVWMTFTR
- 型號描述:
69.4V Clamp 2.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount PMDE
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PMDE
- 型號:
- VS43VLNVWMTFTR
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, Flat Leads
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2.8A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 43V (Max)
- Supplier Device Package
- PMDE
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 48V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 69.4V
- Power - Peak Pulse
- 200W