VS3V3BA1EST15R
- 型號描述:
8V Clamp 3.5A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
TVS DIODE 3.3VWM 8VC DSN0603-2
- 型號:
- VS3V3BA1EST15R
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0201 (0603 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.5A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)