首頁 > Rohm Semiconductor代理商 > VS13VUA1VWMTFTR
影像僅供參考,以產品規格為準
VS13VUA1VWMTFTR
型號描述:
21.5V Clamp 9.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount PMDE
TVS DIODE 13VWM 21.5VC PMDE
型號:
VS13VUA1VWMTFTR
品牌:
Rohm Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
13V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
14.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
9.3A
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
150°C (TJ)