VS13VUA1VWMTFTR
- 型號描述:
21.5V Clamp 9.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount PMDE
TVS DIODE 13VWM 21.5VC PMDE
- 型號:
- VS13VUA1VWMTFTR
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 13V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 14.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 21.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 9.3A
- Power - Peak Pulse
- 200W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- 150°C (TJ)