SML-D12Y8WT86
- 型號描述:
Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
LED YELLOW DIFFUSED 1608 SMD
- 型號:
- SML-D12Y8WT86
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Color
- Yellow
- Lens Transparency
- Diffused
- Millicandela Rating
- 63mcd
- Lens Size
- 1.20mm x 0.80mm
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.2V
- Current - Test
- 20mA
- Wavelength - Dominant
- 590nm
- Size / Dimension
- 1.60mm L x 0.80mm W
- Height (Max)
- 0.65mm