SML-D12U8WT86C
- 型號描述:
Red 620nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
LED RED 1608 SMD
- 型號:
- SML-D12U8WT86C
- 品牌:
- Rohm Semiconductor
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Color
- Red
- Size / Dimension
- 1.60mm L x 0.80mm W
- Millicandela Rating
- 63mcd
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.2V
- Current - Test
- 20mA
- Viewing Angle
- Height (Max)
- 0.65mm
- Wavelength - Peak
- Wavelength - Dominant
- 620nm
- Supplier Device Package
- Lens Transparency
- Grade
- Automotive
- Lens Size
- 1.20mm x 0.80mm