RBR3MM30ATR
型號描述:
Diode 30 V 3A Surface Mount PMDU
DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDU
型號:
RBR3MM30ATR
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Current - Average Rectified (Io)
3A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
510 mV @ 3 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 µA @ 30 V
Package / Case
SOD-123F
Supplier Device Package
PMDU
Operating Temperature - Junction
150°C (Max)