首頁 > Rohm Semiconductor代理商 > PML100HZPJV1L5
影像僅供參考,以產品規格為準
PML100HZPJV1L5
型號描述:
1.5 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film
RES 0.0015 OHM 2W 2512 WIDE
型號:
PML100HZPJV1L5
品牌:
Rohm Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
1.5 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Supplier Device Package
1225
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)