ESR25JZPJ3R0
型號描述:
3 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
ESR25JZPJ3R0
品牌:
Rohm Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:100 倍增量:1
Resistance
3 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package
1210
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)