ESR25JZPF5103
型號描述:
510 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
型號:
ESR25JZPF5103
品牌:
Rohm Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
Failure Rate
Resistance
510 kOhms