PSD220S-50-1500FX
- 型號描述:
150 Ohms ±1% 50W Chip Resistor TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film
PWRRES PSD220 SMD 2T 150R 50W 1%