XUL736353.000000I
型號描述:
353 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
型號:
XUL736353.000000I
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
353 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
97mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)