XLL735C50.000000I
- 型號描述:
1.25 GHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 1.2500GHZ LVDS SMD
- 型號:
- XLL735C50.000000I
- 品牌:
- Renesas Electronics Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 1.25 GHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- LVDS
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 100mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.057" (1.45mm)