XLL325156.250000I
型號描述:
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
型號:
XLL325156.250000I
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
156.25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
34mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)