DA16200MOD-AAC4WA32
型號描述:
WiFi 802.11b/g/n Transceiver Module Chip Surface Mount
RF TXRX MODULE WIFI CHIP SMD
型號:
DA16200MOD-AAC4WA32
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
37-SMD Module
Sensitivity
-98.5dBm
Mounting Type
Surface Mount
Frequency
Memory Size
256kB ROM, 512kB SRAM
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply
2.1V ~ 3.6V
Power - Output
19dBm
Data Rate
54Mbps
Protocol
802.11b/g/n
Current - Receiving
28.1mA ~ 37.4mA
Current - Transmitting
200mA ~ 280mA