71321LA55TFG
- 型號描述:
- SRAM 2KX8 DUAL PORT MSTR W/INT
- 型號:
- 71321LA55TFG
- 品牌:
- Renesas Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 40
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:280
倍增量:40
價格:
數量:
- DigiKey Programmable
- Not Verified
- Memory Type
- Volatile
- Memory Format
- SRAM
- Technology
- SRAM - Dual Port, Asynchronous
- Memory Size
- 16Kbit
- Memory Organization
- 2K x 8
- Memory Interface
- Parallel
- Write Cycle Time - Word, Page
- 55ns
- Access Time
- 55 ns
- Voltage - Supply
- 4.5V ~ 5.5V
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (TA)