首頁 > Remington Industries代理商 > 24UL1007TPCRED1000
影像僅供參考,以產品規格為準
24UL1007TPCRED1000
型號描述:
24 AWG Hook-Up Wire 7/32 Red 300V 1000.0' (304.8m)
#24 UL1007 300V TOPCOAT RED1000'
型號:
24UL1007TPCRED1000
品牌:
Remington Industries
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage
300V
Length
1000.0' (304.8m)
Wire Gauge
24 AWG
Jacket (Insulation) Material
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand
7/32
Operating Temperature
105°C
Cable Type
Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter
0.056" (1.42mm)
Ratings
UL Style 1007
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)