首頁 > Recom代理商 > R12P21509D
影像僅供參考,以產品規格為準
R12P21509D
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 10.8V - 13.2V Input
型號:
R12P21509D
品牌:
Recom
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
Package / Case
7-SIP Module
Size / Dimension
0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max)
13.2V
Efficiency
Current - Output (Max)
66mA, 111mA
Voltage - Input (Min)
10.8V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-9V
Voltage - Output 3
Power (Watts)
2 W
Number of Outputs
2
Voltage - Isolation
6.4 kV