首頁 > ROHM Semiconductor代理商 > VS43VLNVWMTFTR
影像僅供參考,以產品規格為準
VS43VLNVWMTFTR
型號描述:
69.4V Clamp 2.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount PMDE
型號:
VS43VLNVWMTFTR
品牌:
ROHM Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:100 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, Flat Leads
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V (Max)
Supplier Device Package
PMDE
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
48V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Power - Peak Pulse
200W