首頁 > ROHM代理商 > SML-D12M8WT86C
影像僅供參考,以產品規格為準
SML-D12M8WT86C
型號描述:
Yellow-Green 572nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric)
型號:
SML-D12M8WT86C
品牌:
ROHM
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:100 倍增量:1
Color
Yellow-Green
Size / Dimension
1.60mm L x 0.80mm W
Millicandela Rating
25mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.2V
Current - Test
20mA
Viewing Angle
Height (Max)
0.65mm
Wavelength - Peak
Wavelength - Dominant
572nm
Supplier Device Package
Lens Transparency
Grade
Automotive
Lens Size
1.20mm x 0.80mm