RB521SM-30T2R
- 型號描述:
Diode 30 V 200mA Surface Mount EMD2
- 型號:
- RB521SM-30T2R
- 品牌:
- ROHM
- 交期:
- 10-16工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- Current - Average Rectified (Io)
- 200mA
- Supplier Device Package
- EMD2
- Operating Temperature - Junction
- 150°C (Max)
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 470 mV @ 200 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 30 µA @ 10 V