ESR25JZPF5103
- 型號描述:
510 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
- 型號:
- ESR25JZPF5103
- 品牌:
- ROHM
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 1210
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 510 kOhms