首頁 > RECOM Power代理商 > RGZ-051509D
影像僅供參考,以產品規格為準
RGZ-051509D
型號描述:
隔離式直流/直流轉換器 - 通孔式 2W 5VIN +15/-9V THT
型號:
RGZ-051509D
品牌:
RECOM Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
24
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
4.5V
Voltage - Input (Max)
5.5V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-9V
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
66mA, 111mA
Power (Watts)
2 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
SCP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
14-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension
0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)